![](https://sypol.gr/app/uploads/2023/08/202308301007589760.jpg)
Ξεκίνησαν οι εγγραφές στο 1ο Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας Λάρισας
30 Αυγούστου 2023![](https://sypol.gr/app/uploads/2023/08/230830-dol-eggrafes-1.jpg)
Ξεκινούν οι εγγραφές στο ΔΩΛ
30 Αυγούστου 2023Ο Σύλλογος Πολυτέκνων Λάρισας και Περιχώρων διοργανώνει και φέτος εκδήλωση για τα «πρωτάκια» (αυτά που γεννήθηκαν το 2017) το Σάββατο 9 Σεπτεμβρίου 2023, στο πάρκο του Αγίου Αντωνίου και ώρα 6:30 μ.μ. Εκεί θα δοθούν οι πρώτες τους σχολικές τσάντες οι οποίες, όπως κάθε χρόνο, είναι εξαιρετικής ποιότητας και αναμένεται να ενθουσιάσουν τους μικρούς μαθητές, καθώς και σχολικά είδη. Παράλληλα θα κληρωθούν δύο ποδήλατα για τα παιδιά και ένα για πολύτεκνο πατέρα.